Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Diligentia
Den Haag
DeMess
Naarden
00:00
De Zwaan
Uitgeest
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Reggehof
Goor
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Chassé Theater
Breda
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
C.C. De Kei
Reusel
BREStheater
Brielle
20:30
Anna theater
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Mythe
Goes
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
vrijdag 26 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
zaterdag 27 oktober 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
zondag 28 oktober 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
dinsdag 30 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
woensdag 31 oktober 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard