Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Trefpunt
Warmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
zaterdag 28 april 2018
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
zondag 29 april 2018
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 april 2018
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 mei 2018
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 03 mei 2018
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
vrijdag 04 mei 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
zaterdag 05 mei 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland