Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Meerpaal
Dronten
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Idea
Soest
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Spant!
Bussum
20:15
De Maaspoort
Venlo
NatLab
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
donderdag 19 december 2019
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jacob Spoelstra
Posttheater, Arnhem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 20 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Urbanus
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Dorpshuis Renesse, Renesse
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Idea, Soest
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Enge Buren - BASTA!
Kulturhus Holten, Holten
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Daan Boom - De Eerste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK
NatLab, Eindhoven
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Reggehof, Goor
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 21 december 2019
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Ervaring
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maaspoort, Venlo
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Ali B - Koorts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 22 december 2019
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Diligentia, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 23 december 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Diligentia, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
donderdag 26 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 27 december 2019
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peul Jan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam