Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
G.C. De Wildeman
Herent
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ons Tejater
Lieshout
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Koninklijk Circus
Brussel
Wilminktheater
Enschede
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Mimik
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den heuvel
Alphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
DNK
Assen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Weijer
Boxmeer
20:00
Chassé Theater
Breda
zaterdag 23 oktober 2021
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater 't Speelhuis, Helmond
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. De Wildeman, Herent
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Ons Tejater, Lieshout
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
CulturA & Zo, Nootdorp
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
André Manuel - Sneu
Agnietenhof, Tiel
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Maaspoort, Venlo
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Leest, Waalwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
zondag 24 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Maarten Westra Hoekzema
Beauforthuis, Austerlitz
Maxime Gasteuil
Koninklijk Circus, Brussel
Man, man, man, de Podcast
Wilminktheater, Enschede
15:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 25 oktober 2021
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 26 oktober 2021
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Muze, Noordwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Zaantheater, Zaandam
woensdag 27 oktober 2021
20:30
André Manuel - Sneu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Restante
Mimik, Deventer
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Meerpaal, Dronten
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Wart Kamps
Theater de Kom, Nieuwegein
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Zaantheater, Zaandam
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 28 oktober 2021
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?!
Den heuvel, Alphen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Posttheater, Arnhem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
DNK, Assen
20:30
Lebbis - De Ziel
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino - Opgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
André Manuel - Sneu
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 29 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Debby Petter - De liefde voorbij
De Weijer, Boxmeer
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Chassé Theater, Breda