Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Plomblom
Ninove
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Dok6
Panningen
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Flint
Amersfoort
30CC/Schouwburg
Leuven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Hofpoort
Coevorden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kulturhus Holten
Holten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
P3
Purmerend
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 13 april 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
zaterdag 14 april 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 15 april 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 16 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 17 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 18 april 2018
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 19 april 2018
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam