Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Hofman
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
woensdag 10 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 11 april 2019
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 12 april 2019
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht