Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
CineCity
Vlissingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Trefpunt
Warmond
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:30
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Meervaart
Amsterdam
donderdag 15 februari 2018
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
vrijdag 16 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 17 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 18 februari 2018
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam