Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Boodschap
Rijen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
DeMess
Naarden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De Werft
Geel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
vrijdag 10 mei 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
zaterdag 11 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 12 mei 2019
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 13 mei 2019
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2019
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 mei 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda