Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Cultura
Ede
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Klameare
Workum
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Blankenberge
Blankenberge
De Maaspoort
Venlo
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vooruit
Gent
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
vrijdag 06 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
zaterdag 07 april 2018
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
zondag 08 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 09 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 april 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 11 april 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft