Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Domijnen
Sittard
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningshof
Maassluis
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
De Speeldoos
Vught
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Het Diekhuus
Middelharnis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Theater Zinin
Nijverdal
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Omval
Diemen
De Meenthe
Steenwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rietveld Theater
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
De Schattelijn
Geertruidenberg
Noorderkerk
Sneek
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
20:30
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Kwartier
Stolwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
van Beresteyn
Veendam
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kulturhus
Epe
donderdag 07 februari 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 08 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zaterdag 09 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe