Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Spant!
Bussum
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater RhederArt
Dieren
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dok6
Panningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Carrousel
Ommen
Theater Hofpoort
Coevorden
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Idea
Soest
De hoogte
Winsum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Lux
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Harmonie
Leeuwarden
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeMess
Naarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Kik
Elst
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Concordia
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Parnassos
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 01 februari 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 02 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
zondag 03 februari 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 04 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 06 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam