Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Klein Theater
Dinxperlo
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Drommedaris
Enkhuizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Belgica
Dendermonde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Cafe
Amsterdam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. De Kruisboog
Tienen
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Concordia
Enschede
zaterdag 31 maart 2018
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
zondag 01 april 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 03 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 april 2018
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 05 april 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede