Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurschuur
Monster
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
C.C. Stroud
Putten
00:00
C.C. De Pas
Heesch
AINSI
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
00:00
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
00:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
20:30
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kulturhus
Denekamp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gryphus
Vierlingsbeek
Flint
Amersfoort
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Eendracht
Gemert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
donderdag 28 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
vrijdag 29 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 30 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam