Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Figi Theater
Zeist
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Scala Theater
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Singer Theater
Laren
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Circus
Brussel
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
De Maagd
Bergen op Zoom
DNK
Assen
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Den Enghel
Bergen op Zoom
19:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Vestzaktheater
Son
De Bogaard
Sint-Truiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
DeMess
Naarden
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Veur Theater
Leidschendam
woensdag 02 december 2020
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Figi Theater, Zeist
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
Scala Theater, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
19:00
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maagd, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Meer
DNK, Assen
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 december 2020
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
Alex Ploeg - EGO
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Kardol - Welkom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wilminktheater, Enschede
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Meer
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Den Enghel, Bergen op Zoom
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
vrijdag 04 december 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Maaspoort, Venlo
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater Zinin, Nijverdal
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam