Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Huistheater De Steenakker
Haps
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Het Klooster
Nuenen
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Weijer
Boxmeer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Perron
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Pand
Gorinchem
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Perron
Amsterdam
Dok6
Panningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De hoogte
Winsum
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Bon theater
Medemblik
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Rietveld Theater
Delft
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 19 september 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
zondag 20 september 2015
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
woensdag 23 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
donderdag 24 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 25 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zaterdag 26 september 2015
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De hoogte, Winsum
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 27 september 2015
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit!
Rietveld Theater, Delft
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Meervaart, Amsterdam
maandag 28 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 29 september 2015
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 30 september 2015
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam