Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Neede
Neede
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
DRU Industriepark
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Spant!
Bussum
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Posttheater
Arnhem
BREStheater
Brielle
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
Cinema Walburg
Hamont-Achel
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
De Boodschap
Rijen
De Weijer
Boxmeer
20:15
BaronTheater
Opende
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Bon theater
Medemblik
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Theater De Omval
Diemen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Werftheater
Utrecht
NTGent
Gent
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Hofman
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
vrijdag 25 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 26 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Neede, Neede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Ludens, Voorburg
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enge Buren - BASTA!
DRU Industriepark, Ulft
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Howard Komproe - Life On Stage
Spant!, Bussum
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
BREStheater, Brielle
Kasper van Kooten - Speeltijd
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cinema Walburg, Hamont-Achel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Boodschap, Rijen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
BaronTheater, Opende
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
HAL60, Roelofarendsveen
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Bon theater, Medemblik
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Figi Theater, Zeist
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 27 oktober 2019
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Kampanje, Den Helder
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater De Omval, Diemen
maandag 28 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tom Segura
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 29 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tom Segura
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Zoutmus - Kuikens van beton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 30 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Flint, Amersfoort
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agnietenhof, Tiel
20:30
Hehobros
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Munttheater, Weert
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
NTGent, Gent
Lebbis - De Ervaring
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Martijn Koning
De Maaspoort, Venlo
20:30
MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Zaantheater, Zaandam
20:30
New Talents of Comedy (NL/UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Eendracht, Gemert
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bouwkunde, Deventer