Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:15
Theater De Veste
Delft
19:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
zaterdag 05 februari 2022
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater De Kik, Elst
Man, man, man, de Podcast
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cultura, Ede
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets
Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Molenberg, Delfzijl
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater De Veste, Delft
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater De Veste, Delft
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Femke Vernij
Theater 't Web, Bleiswijk
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
The Comedy Store @ Q-factory
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
René van Meurs - 2636
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 06 februari 2022
Man, man, man, de Podcast
Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 07 februari 2022
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Floralis, Lisse
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 08 februari 2022
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Sneek, Sneek
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Veste, Delft
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 09 februari 2022
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Maaspoort, Venlo
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Muze, Noordwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Ogterop, Meppel
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving - Restante
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - 2636
Mimik, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lebbis - De Ziel
Diligentia, Den Haag
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 10 februari 2022
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Maaspoort, Venlo
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Lebbis - De Ziel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Jan van Besouw, Goirle