Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. Hillegom
Hillegom
Capitole
Gent
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:30
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Buitenpoort
Huissen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DNK
Assen
DNK
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Klif
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Ogtent
Duiven
00:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Het Klooster
Woerden
dinsdag 14 januari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 15 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 16 januari 2020
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt
De Buitenpoort, Huissen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
vrijdag 17 januari 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Dillewijn, Ankeveen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden