Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
Den heuvel
Alphen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sense
Dokkum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het spectrum
Schijndel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
woensdag 05 februari 2020
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Silent Comedy
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
donderdag 06 februari 2020
20:00
Marco Lopes - Wees blij
't Rozenknopje, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Molenberg, Delfzijl
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den heuvel, Alphen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
The Silent Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fuad Hassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Sense, Dokkum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - UP
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 07 februari 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Verte
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Meerpaal, Dronten
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rayen Panday - Trigger
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht