Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Markant Uden
Uden
20:15
City Theater
Schijndel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Vestzaktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
City Theater
Schijndel
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zuidplein
Rotterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hof 88
Almelo
Scheldetheater
Terneuzen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Dok6
Panningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Porgy en Bess
Terneuzen
20:15
Theater De Veste
Delft
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
woensdag 18 oktober 2017
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
donderdag 19 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
vrijdag 20 oktober 2017
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 23 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 oktober 2017
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 25 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 26 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 27 oktober 2017
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem