Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater De Veste
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Munttheater
Weert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Meenthe
Steenwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Figi Theater
Zeist
00:00
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Groene Engel
Oss
Schouwburg Almere
Almere
Theater PePijn
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Speeldoos
Vught
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Beun
Heiloo
Theater Grenedeer
Gronsveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
DeLaMar
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
17:00
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
DeMess
Naarden
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
dinsdag 23 oktober 2018
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 24 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
donderdag 25 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
vrijdag 26 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 27 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen