Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
TOP
Bemmel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
14:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Boom Chicago
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Idea
Soest
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Concordia
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
vrijdag 04 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 05 oktober 2019
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 09 oktober 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 10 oktober 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne