Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Veluvine
Nunspeet
Het Klooster
Woerden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
De Weijer
Boxmeer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
BREStheater
Brielle
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Orpheus
Apeldoorn
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Het Klooster
Woerden
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
De Dialoog
Ermelo
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Sneek
Sneek
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
donderdag 31 oktober 2019
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Veluvine, Nunspeet
Lebbis - De Ervaring
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Bill Bailey
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Idea, Soest
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 01 november 2019
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zaterdag 02 november 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel