Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Dorshuis Rilland
Rilland
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Podium Reimerswaal
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Mythe
Goes
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
De Vroone
Kapelle
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Dorshuis Rilland
Rilland
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium 't Beest
Goes
vrijdag 14 april 2023
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 20 april 2023
Peter Pannekoek - DNA
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 22 april 2023
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Luctor et Emergo, Rilland
woensdag 26 april 2023
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 29 april 2023
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 09 mei 2023
Jochem Myjer - Net alsof
Luctor et Emergo, Rilland
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 10 mei 2023
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 12 mei 2023
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 19 september 2023
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 20 september 2023
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 21 september 2023
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 23 september 2023
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zaterdag 30 september 2023
20:00
Stef Bos – Bloemlezing 2023
Dorshuis Rilland, Rilland
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Verwachting, Ritthem
woensdag 04 oktober 2023
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 05 oktober 2023
20:00
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 07 oktober 2023
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 13 oktober 2023
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater de Mythe, Goes
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 14 oktober 2023
Jawad Es Soufi - Harira
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 17 oktober 2023
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 18 oktober 2023
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 19 oktober 2023
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Podium Reimerswaal, Rilland
vrijdag 20 oktober 2023
20:00
URBANUS - BIS BIS BIS!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 26 oktober 2023
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 27 oktober 2023
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023
Dorpshuis Renesse, Renesse
zaterdag 28 oktober 2023
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Podium Reimerswaal, Rilland
woensdag 01 november 2023
Tobi Kooiman - Best of
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 09 november 2023
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 15 november 2023
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
Ledeltheater, Oostburg
donderdag 16 november 2023
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 17 november 2023
Rayen Panday - Karma
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 23 november 2023
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij
Podium Reimerswaal, Rilland
vrijdag 24 november 2023
Michael van Peel - Welcome to the rebellion
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 29 november 2023
20:00
André Manuel - De zieke geest
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 02 december 2023
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis
Theater de Mythe, Goes
donderdag 07 december 2023
Op Sterk Water - Kerst op sterk water
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 15 december 2023
Peter Pannekoek - Dna
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 16 december 2023
20:00
Tjitske Reidinga - Portret
Ledeltheater, Oostburg
Peter Pannekoek - Dna
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 20 december 2023
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Ledeltheater, Oostburg
zaterdag 06 januari 2024
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Podium Reimerswaal, Rilland
vrijdag 12 januari 2024
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Ledeltheater, Oostburg
zaterdag 13 januari 2024
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 18 januari 2024
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 19 januari 2024
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 26 januari 2024
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 27 januari 2024
Grof geschud - Kroost
De Vroone, Kapelle
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 31 januari 2024
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 03 februari 2024
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 08 februari 2024
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Wat Als
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 09 februari 2024
Claudia de Breij - Wat Als
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 10 februari 2024
20:15
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival
Dorpshuis Renesse, Renesse
Claudia de Breij - Wat Als
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 14 februari 2024
20:00
Tjitske Reidinga - Portret
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Theater de Mythe, Goes
donderdag 15 februari 2024
20:00
Ivy en de rest
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 16 februari 2024
20:00
Eric Vaarzon Morel – De Spaanse Miles Davis
Dorshuis Rilland, Rilland
20:00
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig…
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 17 februari 2024
20:00
Släpstick - The Roaring Twenties
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 21 februari 2024
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Beth & Flo - Ander onderwerp
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 22 februari 2024
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 23 februari 2024
20:30
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
woensdag 28 februari 2024
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet
Ledeltheater, Oostburg
donderdag 29 februari 2024
20:00
Guido Weijers - Momentum
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 02 maart 2024
20:00
De Gestampte Meisjes - Dream On
Luctor et Emergo, Rilland
woensdag 06 maart 2024
Grof geschud - Kroost
Ledeltheater, Oostburg
vrijdag 08 maart 2024
20:00
Ashton Brothers - Brothers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 09 maart 2024
20:00
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 13 maart 2024
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
dinsdag 19 maart 2024
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet
Theater de Mythe, Goes
donderdag 21 maart 2024
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 22 maart 2024
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man
Podium Reimerswaal, Rilland
Pieter Jouke - Sluikstort
Theater De Verwachting, Ritthem
woensdag 27 maart 2024
20:00
ComedyPact Festival - on tour
Ledeltheater, Oostburg
woensdag 03 april 2024
Pieter Derks - Ja, Leuk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 05 april 2024
De Bourgondische Belgen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Urbanus - Bis, bis, bis!
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 06 april 2024
20:15
Fabian Franciscus - Loskomen
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 12 april 2024
Grof geschud - Kroost
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 13 april 2024
Kommil Foo - Grind
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 16 april 2024
Roué Verveer - Gewoon Roué
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 03 mei 2024
20:00
Femke Vernij - op volle kracht
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 10 mei 2024
20:00
Bas Birker / Emiel van der Logt / Jacob Spoelstra / Wilko Terwijn
Podium 't Beest, Goes
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 11 mei 2024
Maartje & Kine - Hoge Noot
Luctor et Emergo, Rilland