Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Podium Neede
Neede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Poorterij
Zaltbommel
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Posttheater
Arnhem
Zinder
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Posttheater
Arnhem
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Cultura
Ede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Kik
Elst
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Gigant
Apeldoorn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Posttheater
Arnhem
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Theaterzaal C
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Ogtent
Duiven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
Veluvine
Nunspeet
vrijdag 13 oktober 2023
20:00
Lotte Velvet - ondergrond
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 14 oktober 2023
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp
Posttheater, Arnhem
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Agnietenhof, Tiel
Thijs Kemperink - Halverwege
Podium Neede, Neede
woensdag 18 oktober 2023
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Gigant, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Orpheus, Apeldoorn
Tobi Kooiman - Best of
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 19 oktober 2023
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Marijn Brouwers
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 20 oktober 2023
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar
Veluvine, Nunspeet
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - Mannen van Niks
Posttheater, Arnhem
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het Leven
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
DRU Industriepark, Ulft
zaterdag 21 oktober 2023
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening
Posttheater, Arnhem
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 25 oktober 2023
20:30
André Manuel - De zieke geest
Theater De Storm, Winterswijk
Jawad Es Soufi - Harira
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - 2636
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Cultura, Ede
donderdag 26 oktober 2023
19:30
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
HAN Campustheater, Nijmegen
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 27 oktober 2023
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Sluikstort
De Poorterij, Zaltbommel
Rob Scheepers - Zet af
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Posttheater, Arnhem
zaterdag 28 oktober 2023
Christian Van Eijkelenburg - Drift
Zinder, Tiel
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Sluikstort
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
van Houts & van Dam - Pandepaniek
Posttheater, Arnhem
Vlamousse - In den beginne
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
zondag 29 oktober 2023
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Posttheater, Arnhem
dinsdag 31 oktober 2023
Pieter Derks - Ja, Leuk
Fransche School Culemborg, Culemborg
woensdag 01 november 2023
Martijn Crins - Mesthoop
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
N00b - n00b speelt n00b
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Het Musiater, Zevenaar
donderdag 02 november 2023
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
N00b - n00b speelt n00b
Junushoff Theater, Wageningen
Rob Scheepers - Zet af
Streams Breede Beek, Nijkerk
vrijdag 03 november 2023
20:30
Ivy en de rest
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas
Schaffelaartheater, Barneveld
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Cultura, Ede
zaterdag 04 november 2023
20:30
André Manuel - De zieke geest
Posttheater, Arnhem
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Theater De Kik, Elst
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ruud Smulders - Rudiversum
Posttheater, Arnhem
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Schaffelaartheater, Barneveld
Valentina Tóth - Wildbloei
Fransche School Culemborg, Culemborg
woensdag 08 november 2023
Claudia de Breij - Wat Als
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij
Orpheus, Apeldoorn
Tobi Kooiman - Best of
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 09 november 2023
20:15
André Manuel - De zieke geest
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - Wat Als
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Comedytunes - Comedy Night
Gigant, Apeldoorn
20:30
Lotte Velvet - ondergrond
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Posttheater, Arnhem
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 10 november 2023
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
De Gestampte Meisjes - Dream On
DRU Industriepark, Ulft
20:00
Merijn Scholten
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Posttheater, Arnhem
Ramon Chatrer - OPPERHOND
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij
Lindenberg Theater, Nijmegen
zaterdag 11 november 2023
20:15
Andries Tunru - Marmer
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen
Posttheater, Arnhem
woensdag 15 november 2023
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Ja, Leuk
Posttheater, Arnhem
donderdag 16 november 2023
20:00
Alex Klaasen - No Ponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christian Van Eijkelenburg - Drift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Dna
Orpheus, Apeldoorn
Ruud Smulders - Rudiversum
Theaterzaal C, Nijmegen
Tobi Kooiman - Best of
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 17 november 2023
20:15
Andries Tunru - Marmer
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Daphne Gakes - Tussen de Lakens
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
De Ogtent, Duiven
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Posttheater, Arnhem
zaterdag 18 november 2023
Martijn Crins - Mesthoop
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig…
Veluvine, Nunspeet