Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Agnietenhof
Tiel
Podium Neede
Neede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Gigant
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Veluvine
Nunspeet
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
Agora Theater Druten
Druten
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Zinder
Tiel
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Streams Breede Beek
Nijkerk
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cultura
Ede
De Poorterij
Zaltbommel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Fransche School Culemborg
Culemborg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gigant
Apeldoorn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
Posttheater
Arnhem
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterzaal C
Nijmegen
20:15
De Ogtent
Duiven
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
vrijdag 13 oktober 2023
20:00
Lotte Velvet - ondergrond
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 14 oktober 2023
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Agnietenhof, Tiel
Thijs Kemperink - Halverwege
Podium Neede, Neede
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Posttheater, Arnhem
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Theater Harderwijk, Harderwijk
woensdag 18 oktober 2023
20:00
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Gigant, Apeldoorn
Tobi Kooiman - Best of
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 19 oktober 2023
20:00
Marijn Brouwers
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 20 oktober 2023
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
DRU Industriepark, Ulft
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - Mannen van Niks
Posttheater, Arnhem
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het Leven
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar
Veluvine, Nunspeet
zaterdag 21 oktober 2023
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening
Posttheater, Arnhem
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater De Molen, Beuningen
woensdag 25 oktober 2023
Jawad Es Soufi - Harira
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Cultura, Ede
20:30
André Manuel - De zieke geest
Theater De Storm, Winterswijk
René van Meurs - 2636
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 26 oktober 2023
19:30
Fabian Franciscus - Lekker gezellig!
HAN Campustheater, Nijmegen
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 27 oktober 2023
Rob Scheepers - Zet af
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Jouke - Sluikstort
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Posttheater, Arnhem
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp
Streams Breede Beek, Nijkerk
zaterdag 28 oktober 2023
Pieter Jouke - Sluikstort
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Posttheater, Arnhem
20:00
van Houts & van Dam - Pandepaniek
Posttheater, Arnhem
Vlamousse - In den beginne
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Christian Van Eijkelenburg - Drift
Zinder, Tiel
zondag 29 oktober 2023
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Posttheater, Arnhem
dinsdag 31 oktober 2023
Pieter Derks - Ja, Leuk
Fransche School Culemborg, Culemborg
woensdag 01 november 2023
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
N00b - n00b speelt n00b
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Crins - Mesthoop
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 02 november 2023
20:30
N00b - n00b speelt n00b
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Schouwburg Lochem, Lochem
Rob Scheepers - Zet af
Streams Breede Beek, Nijkerk
vrijdag 03 november 2023
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Agnietenhof, Tiel
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen
De Poorterij, Zaltbommel
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Ivy en de rest
Posttheater, Arnhem
20:15
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas
Schaffelaartheater, Barneveld
zaterdag 04 november 2023
Valentina Tóth - Wildbloei
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
André Manuel - De zieke geest
Posttheater, Arnhem
Ruud Smulders - Rudiversum
Posttheater, Arnhem
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Theater De Kik, Elst
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter!
Theater De Molen, Beuningen
woensdag 08 november 2023
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij
Orpheus, Apeldoorn
Tobi Kooiman - Best of
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Wat Als
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Appeltjes schillen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 09 november 2023
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
André Manuel - De zieke geest
Fransche School Culemborg, Culemborg
Comedytunes - Comedy Night
Gigant, Apeldoorn
20:30
Lotte Velvet - ondergrond
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Wat Als
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
vrijdag 10 november 2023
20:00
Merijn Scholten
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
De Gestampte Meisjes - Dream On
DRU Industriepark, Ulft
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ramon Chatrer - OPPERHOND
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Posttheater, Arnhem
20:15
Annick Boer - Deze is nog beter!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
zaterdag 11 november 2023
20:15
Andries Tunru - Marmer
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen?
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen
Posttheater, Arnhem
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
woensdag 15 november 2023
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Ja, Leuk
Posttheater, Arnhem
donderdag 16 november 2023
Tobi Kooiman - Best of
Agnietenhof, Tiel
Christian Van Eijkelenburg - Drift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Dna
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - No Ponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ruud Smulders - Rudiversum
Theaterzaal C, Nijmegen
vrijdag 17 november 2023
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
De Ogtent, Duiven
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Andries Tunru - Marmer
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Daphne Gakes - Tussen de Lakens
Theater Harderwijk, Harderwijk
zaterdag 18 november 2023
Martijn Crins - Mesthoop
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst
Junushoff Theater, Wageningen