Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Theatercafe Lexke
Budel
Agnietenhof
Tiel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Werf
Aalst
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Taverne
Bergen
Theater Concordia
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Munttheater
Weert
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
zaterdag 16 mei 2020
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 mei 2020
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 20 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Try Out
De Weijer, Boxmeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 21 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
Munttheater, Weert
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Opera Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 22 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jan Jaap van der Wal
Koninklijk Circus, Brussel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Fretz - Toriman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo - Oogst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag