CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 23
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 jan
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
De Warande
Turnhout
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Domijnen
Sittard
do 12 jan
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
NatLab
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
DRU Industriepark
Ulft
De Warande
Turnhout
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
vr 13 jan
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cultura
Ede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
za 14 jan
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
O.C. Vondel
Meulebeke
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven

woensdag 11 januari 2023

Pieter Derks - Uit Het Niets Veluvine, Nunspeet
20:30
Kasper van der Laan - Warm Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
René Van Meurs - 2636 Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday - Focus Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Cabarestafette Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Het Evertshuis, Bodegraven
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Warande, Turnhout
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Meenthe, Steenwijk
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes De Domijnen, Sittard

donderdag 12 januari 2023

20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette Theater De Veste, Delft
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rayen Panday - Focus Theater de Bussel, Oosterhout
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Patrick Laureij - Live Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ik Ga Stuk! Posttheater, Arnhem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Perron-3, Rosmalen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Merijn Scholten - Solo NatLab, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Comedy Tunes Comedy Night Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Uit Het Niets DRU Industriepark, Ulft
Alex Agnew - Wake me up when it's over De Warande, Turnhout
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter De Kleine Komedie, Amsterdam
Bas Birker - in blijde verachting C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas

vrijdag 13 januari 2023

20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Aron Elstak - Toetje! Werftheater, Utrecht
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Cabarestafette Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
n00b speelt n00b Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel - Sneu Theater de Liefde, Haarlem
Nathalie Baartman - SNAK Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater Concordia, Haastrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Apenkooien Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - Wake me up when it's over Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Ik Ga Stuk! Posttheater, Arnhem
20:30
Kasper van der Laan - Warm Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Focus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
René Van Meurs - 2636 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee De Toegift, Den Hoorn
Christel de Laat - Hoe dan?! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Muze, Noordwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo De Maaspoort, Venlo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Cultura, Ede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen ATLAS Theater, Emmen
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Agora Theater Druten, Druten

zaterdag 14 januari 2023

20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Aron Elstak - Toetje! Werftheater, Utrecht
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Ik Ga Stuk! Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Harderwijk, Harderwijk
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella Theater Dakota, Den Haag
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rayen Panday - Focus Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Orpheus, Apeldoorn
Bas Birker - in blijde verachting O.C. Vondel, Meulebeke
Pagina 23