Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Scala Theater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mimik
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dok6
Panningen
21:30
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Machinefabriek
Coevorden
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C Warenar
Wassenaar
18:30
C.C Warenar
Wassenaar
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium heino
Heino
Parochiehuis
Aalsmeer
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Maaspodium
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
C.C. De Pas
Heesch
vrijdag 20 november 2020
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Pieter Verelst - Amai
Posttheater, Arnhem
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Mimik, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
19:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
20:15
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Machinefabriek, Coevorden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
19:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
William Boeva - B30VA
C.C. De Adelberg, Lommel
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
18:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
zaterdag 21 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
21:30
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch