Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Harderwijk
Harderwijk
Hoftheater
Raalte
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater De Kik
Elst
Markant Uden
Uden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Reggehof
Goor
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Singer
Rijkevorsel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Simplon
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 08 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 09 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 10 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 11 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
dinsdag 12 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 13 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
donderdag 14 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 15 december 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend