CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 42
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
do 27 apr
C.C. Ter Dilft
Bornem
vr 28 apr
Amare
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Ter Dilft
Bornem
za 29 apr
Figi Theater
Zeist
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
DNK
Assen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
zo 30 apr
19:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 01 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 02 mei
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Meervaart
Amsterdam
21:30
Meervaart
Amsterdam
wo 03 mei
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 04 mei
20:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
G.C. Spikkerelle
Avelgem
vr 05 mei
Musis
Arnhem
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
G.C. Spikkerelle
Avelgem
za 06 mei
Musis
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht

woensdag 26 april 2023

Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 van Beresteyn, Veendam
Christel de Laat - Hoe dan?! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen

donderdag 27 april 2023

Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Ter Dilft, Bornem

vrijdag 28 april 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Amare, Den Haag
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater Dakota, Den Haag
20:15
René Van Meurs - 2636 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Live Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Merijn Scholten - Solo Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Pand P, Eindhoven
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kasper van der Laan - Warm Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ik Ga Stuk! Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater De Leest, Waalwijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater de Purmaryn, Purmerend
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Bas Birker - in blijde verachting Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Wake me up when it's over C.C. Ter Dilft, Bornem

zaterdag 29 april 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Figi Theater, Zeist
20:00
TAFKAL Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
René Van Meurs - 2636 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma DNK, Assen
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kasper van der Laan - Warm Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ik Ga Stuk! Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman van Veen - De voorstelling Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater de Purmaryn, Purmerend
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Hoe dan?! Chassé Theater, Breda

zondag 30 april 2023

19:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo? Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 01 mei 2023

20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 02 mei 2023

20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Patrick Laureij - Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Meervaart, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Meervaart, Amsterdam

woensdag 03 mei 2023

20:30
Willie Wartaal - Moederdag Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater De Omval, Diemen
20:15
René Van Meurs - 2636 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Merijn Scholten - Solo Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Kasper van der Laan - Warm De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig Markant Uden, Uden
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt De Meenthe, Steenwijk
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 04 mei 2023

20:30
Willie Wartaal - Moederdag Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Wake me up when it's over G.C. Spikkerelle, Avelgem

vrijdag 05 mei 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Musis, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Veluvine, Nunspeet
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rosa Da Silva - Dat wil je Posttheater, Arnhem
20:00
Patrick Laureij - Live Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Kasper van der Laan - Warm Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Markant Uden, Uden
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Wake me up when it's over G.C. Spikkerelle, Avelgem

zaterdag 06 mei 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Musis, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Flint, Amersfoort
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je Posttheater, Arnhem
20:00
Patrick Laureij - Live Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Merijn Scholten - Solo Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Spant!, Bussum
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Kasper van der Laan - Warm Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pagina 42