Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultura
Ede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
18:45
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Genk
Genk
Het Parochiehuis
Delden
19:45
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Vorstin
Hilversum
21:15
Scheldetheater
Terneuzen
19:15
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Dok6
Panningen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
zaterdag 13 november 2021
Pieter Derks - Uit het niets
Cultura, Ede
20:30
Rayen Panday - Focus
Werftheater, Utrecht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Kik, Elst
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Agnietenhof, Tiel
20:30
Wart Kamps
Posttheater, Arnhem
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 14 november 2021
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Nathalie Baartman - SNAK
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theaterhotel Almelo, Almelo
15:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
maandag 15 november 2021
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cultura, Ede
dinsdag 16 november 2021
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Spiegel, Zwolle
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Markant Uden, Uden
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Sneek, Sneek
woensdag 17 november 2021
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Genk, Genk
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Parochiehuis, Delden
19:45
Comedy Night Live: Jeroen Pater + Patrick Meijer & More
Simplon, Groningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Mythe, Goes
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Grof geschud - Broeden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving - Restante
Het Klooster, Woerden
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Meervaart, Amsterdam
donderdag 18 november 2021
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Martiniplaza, Groningen
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Martiniplaza, Groningen
20:00
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
André Manuel - Sneu
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Scheldetheater, Terneuzen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scheldetheater, Terneuzen
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Aan de Slinger, Houten
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Dok6, Panningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Lindenberg Theater, Nijmegen
Nathalie Baartman - SNAK
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Uit het niets
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
René van Meurs - Hunkert
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theaterhotel Almelo, Almelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders
Deventer Schouwburg, Deventer