Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Flint
Amersfoort
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
C.C. Hillegom
Hillegom
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DNK
Assen
DNK
Assen
20:00
De Reggehof
Goor
zaterdag 11 januari 2020
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Muze, Noordwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Nabil Aoulad Ayad
De Maaspoort, Venlo
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
Lebbis - De Ervaring
Agnietenhof, Tiel
zondag 12 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
17:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 januari 2020
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 15 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
donderdag 16 januari 2020
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor