Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Markant Uden
Uden
18:45
Theater de Kom
Nieuwegein
21:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Werftheater
Utrecht
Cultura
Ede
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
TOP
Bemmel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
BREStheater
Brielle
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Machinefabriek
Coevorden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Idea
Soest
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Mezz
Breda
18:45
Theater de Spiegel
Zwolle
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:45
Simplon
Groningen
vrijdag 12 november 2021
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
André Manuel - Sneu
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Ali B - Koorts
Markant Uden, Uden
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Kom, Nieuwegein
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 13 november 2021
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Wart Kamps
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Kik, Elst
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rayen Panday - Focus
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Cultura, Ede
Peter Pannekoek
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Sense, Dokkum
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Bon theater, Medemblik
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Diligentia, Den Haag
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lebbis - De Ziel
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
TOP, Bemmel
20:00
Kasper van der Laan
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
BREStheater, Brielle
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Figi Theater, Zeist
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving - Restante
De Machinefabriek, Coevorden
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Idea, Soest
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Aluin (Villa Concordia), Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Het Plein, West-Graftdijk
20:30
André Manuel - Sneu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Flint, Amersfoort
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Flint, Amersfoort
20:00
Alex Agnew
Kursaal Oostende, Oostende
zondag 14 november 2021
15:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
18:30
Nathalie Baartman - SNAK
Beauforthuis, Austerlitz
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 15 november 2021
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cultura, Ede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Flint, Amersfoort
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 16 november 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Spiegel, Zwolle
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 17 november 2021
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Pannekoek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Restante
Het Klooster, Woerden
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Grof geschud - Broeden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Mythe, Goes
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:45
Comedy Night Live: Jeroen Pater + Patrick Meijer & More
Simplon, Groningen