Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Machinefabriek
Coevorden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Idea
Soest
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TOP
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Mezz
Breda
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
18:45
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Sneek
Sneek
C.C. Genk
Genk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 12 november 2021
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Rayen Panday - Focus
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 13 november 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Agnietenhof, Tiel
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Aluin (Villa Concordia), Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Bon theater, Medemblik
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
BREStheater, Brielle
20:30
André Manuel - Sneu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Pieter Derks - Uit het niets
Cultura, Ede
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Restante
De Machinefabriek, Coevorden
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Muze, Noordwijk
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Figi Theater, Zeist
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Flint, Amersfoort
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Flint, Amersfoort
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lebbis - De Ziel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Alex Agnew
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kasper van der Laan
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Wart Kamps
Posttheater, Arnhem
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Sense, Dokkum
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Kik, Elst
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Idea, Soest
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - (S)experiment
TOP, Bemmel
20:30
Rayen Panday - Focus
Werftheater, Utrecht
zondag 14 november 2021
18:30
Nathalie Baartman - SNAK
Beauforthuis, Austerlitz
Christel de Laat - Hoe dan?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theaterhotel Almelo, Almelo
maandag 15 november 2021
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cultura, Ede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Stoep, Spijkenisse
dinsdag 16 november 2021
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Markant Uden, Uden
21:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lievekamp, Oss
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Spiegel, Zwolle
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Sneek, Sneek
woensdag 17 november 2021
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Genk, Genk
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Restante
Het Klooster, Woerden
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Meervaart, Amsterdam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:45
Comedy Night Live: Jeroen Pater + Patrick Meijer & More
Simplon, Groningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Mythe, Goes
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend