't Rozenknopje Eindhoven - Route en kaart

 

ROUTE & KAART

Met het Openbaar Vervoer:
Vanaf station Eindhoven Centraal wandel je in een minuut of vijftien naar het café. Mocht je niet willen lopen: diverse stadsbussen stoppen op korte loopafstand. Stap uit bij halte Wilhelminaplein of Grote Berg, vanaf beide haltes is het nog geen vijf minuten wandelen naar de voordeur.

Met de auto & Parkeren:
In de directe straten rondom de locatie geldt betaald straatparkeren. Wie liever in een garage staat, kan terecht bij Parkeergarage Hooghuis of Q-Park de Witte Dame in het centrum. Vanaf deze garages loop je in tien tot vijftien minuten naar de Hoogstraat. Kom je van ver, dan is P+R Genneper Parken aan de zuidrand van de stad een betaalbaar alternatief.

Met de fiets:
Er is geen inpandige of bewaakte fietsenstalling, maar in de directe omgeving rond de Hoogstraat zijn voldoende rekken en stoepen om je fiets veilig en dichtbij te parkeren.

ADRES Hoogstraat 59 5615 PA Eindhoven