Voorstelling heeft al plaatsgevonden
Let op! Deze voorstelling vond plaats op vrijdag 24 maart 2023.
Dat is 71 dagen geleden.
Extra informatie
Wie houdt van cynische grappen en gespeelde nonchalance is bij Daniël Arends aan het goede adres.
Komend theaterseizoen toert comedian Daniël Arends door heel Nederland. Elke avond speelt hij twee gloednieuwe voorstellingen. De stand-up comedy shows zijn los van elkaar te zien, maar je kunt er ook voor kiezen om naar beide te gaan.
De shows zijn getiteld “Thuis praat ik bijna nooit” en “God is mijn rechter”. Wie niet naar beide voorstellingen kan komen, hoeft niet te vrezen de draad kwijt te raken bij deze onafhankelijke shows. Maar de echte Daniël Arends fan komt dit seizoen aan het grootste dopamine shot, door 2 x 70 minuten te genieten van extra veel nieuw materiaal.
Route naar De Meerpaal
Openbaar Vervoer (busverbindingen) Vanuit Zwolle : Neem lijn 330 (richting Lelystad) of lijn 140 (richting Dronten). Stap uit bij busstation Dronten. Loop vanuit hier langs het gemeentehuis naar het plein aan de voorzijde. Aan de overka..
Bekijk complete route naar De Meerpaal DrontenFOTO'S VAN Daniël Arends


