Extra informatie
Jay Francis, ook bekend als Tisjeboy Jay, presenteert zijn zevende cabaretvoorstelling ‘Tunnelvisie’. De avond belooft humor, inspiratie en positiviteit te bieden. Francis duikt in het thema van perceptie en onderzoekt hoe mensen overweldigd worden door de wereld om hen heen, wat kan leiden tot verlamming en tunnelvisie. Hij bespreekt hoe alles zwart of wit, links of rechts lijkt te zijn, waardoor men gevangen raakt in de eigen blik. Met scherpe observaties, veel humor en momenten van reflectie neemt Jay het publiek mee in zijn visie op de wereld van vandaag. Het is een avond om te lachen om de absurditeit van het leven en stil te staan bij persoonlijke inzichten. Jay Francis staat bekend als een succesvolle cabaretier die grote zalen uitverkoopt.
Route naar Theater De Leest
Vanuit Tilburg (N261) -bij Piet Klerkx Meubelboulevard rijdt u nog rechtdoor -bij McDonald's slaat u rechtsaf -volg de weg parallel aan de snelweg tot aan de rotonde en ga hier rechtsaf -bij de kruising gaat u rechtsaf en direct weer linksaf de..
Bekijk complete route naar Theater De Leest WaalwijkSubmit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!
Overnachten na de voorstelling?
Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de Theater De Leest in Waalwijk? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Jay Francis - Tunnelvisie plaatsvindt.





