cabaret: Van Vleuten en Van Muiswinkel - Alles Onder Controle in De Harmonie op DONDERDAG 15 APRIL 2027

  DO.
15 APR
VAN VLEUTEN EN VAN MUISWINKEL - ALLES ONDER CONTROLE Grote Zaal De Harmonie, Leeuwarden
2027
 
Toegang € 35,00

Extra informatie

In hun onverwachte comeback-show leggen Van Vleuten en Van Muiswinkel ontspannen uit hoe ze 'Alles Onder Controle' hebben gekregen. In de jaren sinds hun laatste optreden hebben zij naar eigen zeggen hun verantwoordelijkheid genomen om te zorgen dat zijzelf, hun gezin en hun land stabiel kunnen functioneren. Deze voorstelling, genaamd 'Oude mannen met klachten', belooft een avond vol cabaret waarin ze hun inzichten en bevindingen delen over een tijdperk van rust en rede. Het belooft een avond te worden met de kenmerkende humor en scherpte van het duo. Een unieke kans om de ervaren cabaretiers weer samen op het podium te zien.

Route naar De Harmonie

Fiets Op donderdag, vrijdag en zaterdagavond kunt u uw fiets tegen een kleine vergoeding veilig stallen. Aan de overkant van De Harmonie is een bewaakte fietsenstalling. Deze stalling is geopend van 18.00 uur ’s avonds tot 6.00 uur ’s morgens. ..

Bekijk complete route naar De Harmonie Leeuwarden
 

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons hier weten!

Overnachten na de voorstelling?

Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of airbnb in de buurt van de De Harmonie in Leeuwarden? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Van Vleuten en Van Muiswinkel - Alles Onder Controle plaatsvindt.

Gerelateerd nieuws