CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 20 mei
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 21 mei
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ahoy
Rotterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 22 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Hedon
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
do 23 mei
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Punt
Vroomshoop
Meervaart
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Trixxo Theater
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
vr 24 mei
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Zwaan
Uitgeest
Hoftheater
Raalte
Theater de Liefde
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen

maandag 20 mei 2024

20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 21 mei 2024

Veldhuis & Kemper Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends Orpheus, Apeldoorn
1
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater De Veste, Delft
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 22 mei 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - De kwaadste nog niet Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Nieuw programma Het Postkantoor, Bovenkarspel
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Grind Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Wat Als Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Net alsof Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Hoge Noot Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Made in Holland Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Comedytunes - Comedy Night Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Guido Weijers - Momentum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch Orpheus, Apeldoorn
20:00
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Theater De Omval, Diemen
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 23 mei 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - En door?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lucky Fonz III - Moederland Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - De kwaadste nog niet Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Nieuw programma Theater Ludens, Voorburg
Jawad Es Soufi - Harira Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Overkill Leidse Schouwburg, Leiden
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Ja, Leuk Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Dna De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Wat Als Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Valentina Tóth - Wildbloei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Net alsof Theater De Lievekamp, Oss
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Maartje & Kine - Hoge Noot Theater Walhalla, Rotterdam
Erwin Nyhoff / Thijs Kemperink - Muiters Het Punt, Vroomshoop
Tobi Kooiman - Best of 2 Meervaart, Amsterdam
Chris Verlaan - De Kringloper Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over Trixxo Theater, Hasselt
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Schouwburg Venray, Venray
20:15
Peter Pannekoek - Dna Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Guido Weijers - Momentum TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Sezgin Gülec - Try outs De Weijer, Boxmeer
20:30
Fabian Franciscus - Loskomen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Andries Tunru - Marmer Podium Mozaiek, Amsterdam

vrijdag 24 mei 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater de Stoep, Spijkenisse
Christel de Laat - En door?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lucky Fonz III - Moederland Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Overkill Theater De Veste, Delft
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Wat Als Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Valentina Tóth - Wildbloei Posthuis Theater, Heerenveen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Bourgondische Belgen Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine - Hoge Noot De Zwaan, Uitgeest
Erwin Nyhoff / Thijs Kemperink - Muiters Hoftheater, Raalte
Tobi Kooiman - Best of 2 Theater de Liefde, Haarlem
Najib Amhali - 30 jaar on stage Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De staat van verwarring De Meerpaal, Dronten
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guido Weijers - Momentum Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina 1