CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 jan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Storm
Winterswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C. Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 29 jan
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
ma 30 jan
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
di 31 jan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
20:15
Flint
Amersfoort
wo 01 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C. Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Mimik
Deventer
do 02 feb
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Brugge
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Capitole
Gent
19:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:15
De Oosterpoort
Groningen

zaterdag 28 januari 2023

Jan Beuving - Restante Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - SNAK Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - DNA Chassé Theater, Breda
Andries Tunru - In Theorie Agnietenhof, Tiel
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden  C.C Warenar, Wassenaar
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Schouwburg Odeon, Zwolle
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Wilminktheater, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kasper van der Laan - Warm Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Oldenhermanns - FCKED Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Ton Kas - Best Of... (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Cabarestafette Markant Uden, Uden
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Den Bolder, Waspik
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Sneek, Sneek
20:15
René Van Meurs - 2636 Spant!, Bussum
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Patrick Laureij - Live Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival BREStheater, Brielle
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Aron Elstak - Toetje! Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella Theater De Kik, Elst
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht Posttheater, Arnhem
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt C. Theater, Hoofddorp
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 29 januari 2023

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Theater Zuidplein, Rotterdam

maandag 30 januari 2023

Youp van 't Hek - De laatste ronde Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

dinsdag 31 januari 2023

Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater 't Speelhuis, Helmond
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Jay Francis Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon Flint, Amersfoort

woensdag 01 februari 2023

Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Uit Het Niets Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen De Harmonie, Leeuwarden
Paulien Cornelisse - Aanstalten Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
René Van Meurs - 2636 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw - 60? We zien wel… Parktheater, Eindhoven
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jay Francis Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon C. Theater, Hoofddorp
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater De Veste, Delft
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Mimik, Deventer

donderdag 02 februari 2023

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Schouwburg Ogterop, Meppel
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Crins - Mesthoop De Domijnen, Sittard
Jan Beuving - Restante De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Wake me up when it's over Concertgebouw, Brugge
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Uit Het Niets Theater de Voorveghter, Hardenberg
Andries Tunru - In Theorie Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen De Harmonie, Leeuwarden
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad Capitole, Gent
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater Sneek, Sneek
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Willie Wartaal - Moederdag BREStheater, Brielle
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René Van Meurs - 2636 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Zaantheater, Zaandam
20:00
Peter Lusse - Eddie voor het leven Theater aan de Brink, laren
20:15
De Sekszusjes - Ongelikt De Oosterpoort, Groningen
Pagina 1