Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den Bolder
Waspik
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kik
Elst
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
AINSI
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
vrijdag 04 maart 2016
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
zaterdag 05 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Het Trefpunt, Warmond
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den Bolder, Waspik
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Intgeniep - Jeukt
Theater de Schuur, Zevenbergen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Kik, Elst
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Paardenpoetser
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nabil
De Weijer, Boxmeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Trio Giphart / Chabot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Dok6, Panningen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 06 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 08 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 09 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
donderdag 10 maart 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal