Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Fiji
Amersfoort
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
't Bierhuys
Woerden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Spot
Middelburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Lux
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
De Muze
Noordwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
woensdag 04 februari 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
van Beresteyn, Veendam
20:30
Dario di Mango / Hans Heuvelman / Maarten van Norren / MC Marco Penose
Fiji, Amersfoort
20:30
Jan Rot - Kampvuur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 05 februari 2015
Henry van Loon | Sluimer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
De Spot, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Chassé Theater, Breda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Prismare, Enschede
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B beken(d)t
Theater de Mythe, Goes
20:00
Plien en Bianca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Anne Jan Toonstra - Oi
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 06 februari 2015
Henry van Loon | Sluimer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater Idea, Soest
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater aan de Brink, laren
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Flint, Amersfoort
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Max van den Burg - Amok
Dok6, Panningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Lux, Nijmegen
20:00
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. De Werft, Geel
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Werftheater, Utrecht
20:30
Maarten Ebbers & Nina de la Croix | Meer hebben we niet nodig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 07 februari 2015
Henry van Loon | Sluimer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Daniël Arends - Carte Blanche
De Muze, Noordwijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Martiniplaza, Groningen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Piepschuim - Recept
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater De Omval, Diemen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan de Schie, Schiedam