Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Klooster
Woerden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
van Beresteyn
Veendam
Fulcotheater
IJsselstein
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
00:00
De Dialoog
Ermelo
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Leest
Waalwijk
BREStheater
Brielle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 31 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Ervaring
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Bill Bailey
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Sneek, Sneek
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Idea, Soest
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - BASTA!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 01 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 02 november 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo