Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Muze
Noordwijk
20:00
Den Boogaard
Moergestel
20:00
C.C. Luchtbal
Antwerpen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
14:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 06 april 2012
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Parktheater, Eindhoven
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen
Spant!, Bussum
20:00
Johan Goossens - maandag
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Posttheater, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders
De Spil, Roeselare
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
De Hyena's
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Bert Visscher
Markant Uden, Uden
Theo Maassen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Diligentia, Den Haag
20:15
Martin Simek - Bloedsinaasappels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
LOS
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 07 april 2012
20:00
Jörgen Raymann - Frede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Zaantheater, Zaandam
Arie Koomen / Edo Brunner
De Muze, Noordwijk
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Den Boogaard, Moergestel
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. Luchtbal, Antwerpen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Philippe Geubels - Made in Belgium
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arjan Ederveen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Kristel Zweers - Puur
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Erik van Muiswinkel
De Meerpaal, Dronten
20:15
Nilgün Yerli
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 08 april 2012
14:30
Het allergeheimste goochelgeheim
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Daniël Samkalden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Najib Amhali
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 09 april 2012
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Schuur, Haarlem
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Meervaart, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Paul de Leeuw
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 10 april 2012
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Arjan Ederveen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs van Domburg
Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bert Visscher
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Paul de Leeuw
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali
De Harmonie, Leeuwarden
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 11 april 2012
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
The Umbilical Brothers
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Posttheater, Arnhem
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arjan Ederveen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Meervaart, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Goudse Schouwburg, Gouda