Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rietveld Theater
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Schuur
Zevenbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
De Reggehof
Goor
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Flint
Amersfoort
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Perron-3
Rosmalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Prinsenhof
Best
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Karoessel
Geleen
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Singer Theater
Laren
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Pitboel Theater
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 15 december 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 16 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 17 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 18 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 19 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Parktheater, Eindhoven
donderdag 20 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel