Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Munttheater
Weert
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Allevrindscafé Kerkzicht
Loosbroek
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
De Weijer
Boxmeer
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Front
Vroomshoop
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Plein
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Flint
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Sneek
Sneek
De Reehorst
Ede
Lucent Danstheater
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Lucent Danstheater
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Koornbeurs
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 08 april 2009
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 09 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Spiegel, Zwolle
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Waan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Los
Munttheater, Weert
Brokstukken - Rode Dwerg
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Harmonie, Leeuwarden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - iClaudia
Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Lochem, Lochem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 10 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - Ridder
Allevrindscafé Kerkzicht, Loosbroek
Harry Glotzbach - Pura Vida
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Waan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Los
Theater Achterom, Hilversum
Brokstukken - Rode Dwerg
Singer Theater, Laren
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Gryphus, Vierlingsbeek
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Meervaart, Amsterdam
John Buijsman - BUK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Anuar - Ongeremd
De Weijer, Boxmeer
20:00
Bas Birker / Tom Sligting
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Jaap Mulder
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vrouw Holland - Het beste van...
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 11 april 2009
Eric van Sauers - Ridder
Het Plein, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Nikè
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fulcotheater, IJsselstein
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
John Buijsman - BUK
Theater Sneek, Sneek
Silvester Zwaneveld
De Reehorst, Ede
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Anuar - Ongeremd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 april 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Waan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Wilminktheater, Enschede
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
woensdag 15 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen