Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. De Werf
Aalst
Werftheater
Utrecht
Arsenaal Theater
Vlissingen
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater de Spiegel
Zwolle
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Tobbe
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Spil
Roeselare
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater 't Pand
Gorinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Prismare
Enschede
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Achterom
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meiboom
Krabbendijke
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De kern
Wilrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Hasselt
Hasselt
De Djoelen
Oud-Turnhout
Koningshof
Maassluis
De Poorterij
Zaltbommel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Kik
Elst
Theater Bellevue
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hoftheater
Raalte
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Djoelen
Oud-Turnhout
donderdag 24 januari 2013
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 25 januari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 26 januari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout