Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. De Beuk
Kortemark
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Capitole
Gent
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Capitole
Gent
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Tivoli
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
C.C. Zoetegem
Zottegem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
zaterdag 10 maart 2012
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Dialoog, Ermelo
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De Beuk, Kortemark
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Flint, Amersfoort
20:00
Kristel Zweers - Puur
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Koningshof, Maassluis
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jörgen Raymann
Theater de Mythe, Goes
20:00
Enge Buren - Reuring
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Comedytrain: Peter Pannekoek + Martijn Koning
Effenaar, Eindhoven
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:15
Klaas van der Eerden
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
zondag 11 maart 2012
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Musis, Arnhem
20:00
Comedytrain
Agora Theater Druten, Druten
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 maart 2012
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paul de Leeuw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 maart 2012
20:00
Richard Groenendijk - Alle dagen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Umbilical Brothers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Kommil Foo - Breken
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Fulcotheater, IJsselstein
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Bert Visscher
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 14 maart 2012
John Fealey
Tivoli, Utrecht
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Vorstin, Hilversum
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Singer Theater, Laren
20:00
Jörgen Raymann
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bert Visscher
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Leon van der Zanden
De Maaspoort, Venlo
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Klaas van der Eerden
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Comedytrain
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 15 maart 2012
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Andre van Duin
Martiniplaza, Groningen
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Zaantheater, Zaandam
20:00
Veerle Malschaert
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Zoetegem, Zottegem
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric Koller
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Thijs Kemperink
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Thijs Kemperink - Achteraf bekeken
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen