Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
De Weverij
Zierikzee
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Mythe
Goes
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
De Weverij
Zierikzee
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Podium 't Beest
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Stenge
Heinkenszand
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Mythe
Goes
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
donderdag 28 januari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 29 januari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
dinsdag 02 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 03 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 04 februari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
donderdag 11 februari 2016
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
zaterdag 13 februari 2016
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 20 februari 2016
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 26 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 10 maart 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 23 maart 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
donderdag 24 maart 2016
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 25 maart 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 31 maart 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 01 april 2016
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
woensdag 06 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 09 april 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 14 april 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 16 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
woensdag 20 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 21 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 22 april 2016
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
zaterdag 23 april 2016
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
vrijdag 29 april 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 21 mei 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
donderdag 26 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
vrijdag 02 september 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
zaterdag 03 september 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Podium Reimerswaal, Rilland
vrijdag 16 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 23 september 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
vrijdag 30 september 2016
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 01 oktober 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 05 oktober 2016
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 07 oktober 2016
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 12 oktober 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
donderdag 13 oktober 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 15 oktober 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 22 oktober 2016
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
maandag 24 oktober 2016
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
woensdag 26 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
donderdag 27 oktober 2016
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
zaterdag 29 oktober 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
vrijdag 04 november 2016
Ton Kas - JABROER
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 05 november 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
woensdag 09 november 2016
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 10 november 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
zaterdag 12 november 2016
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
woensdag 16 november 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 18 november 2016
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 19 november 2016
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
vrijdag 25 november 2016
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 26 november 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
donderdag 01 december 2016
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 02 december 2016
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 08 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 09 december 2016
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 17 december 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
woensdag 11 januari 2017
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 12 januari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 19 januari 2017
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 20 januari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
zaterdag 21 januari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
woensdag 25 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
donderdag 26 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
vrijdag 27 januari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 28 januari 2017
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
donderdag 02 februari 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 03 februari 2017
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
zaterdag 04 februari 2017
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
maandag 06 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
woensdag 08 februari 2017
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 11 februari 2017
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
woensdag 15 februari 2017
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 16 februari 2017
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 17 februari 2017
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 18 februari 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
woensdag 22 februari 2017
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 25 februari 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 02 maart 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg