Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Junushoff Theater
Wageningen
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
van Beresteyn
Veendam
C.C. Parnassos
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
O.C. Vondel
Meulebeke
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
13:30
Schouwburg Rex
Mol
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
Wesopa Weesp
Weesp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Dorpstheater Wormer
Wormer
Schouwburg Almere
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Zuidplein
Rotterdam
Drommedaris
Enkhuizen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Den Bolder
Waspik
Theater Zinin
Nijverdal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Klooster
Woerden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Schakel
Gilze
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 19 november 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 20 november 2015
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 21 november 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 22 november 2015
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Schakel, Gilze
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Oude Luxor Theater, Rotterdam